Toimikunta

AMMATTIOSASTON KOKOUSTILAT JA POSTIOSOITE

PAU:n Oulun alueen osasto ry 140
Takalaanilantie 2
90600 Oulu

 

OSASTON TOIMIKUNNAN TOIMIHENKILÖT:

PUHEENJOHTAJA
Sauli Orava
sauli.orava@posti.com
040 583 8524

VARAPUHEENJOHTAJA
Juha Värttö
juha.vartto@posti.com
040 706 1884

SIHTEERI
Tuija Seppälä
tuija.seppala@posti.com
050 358 8609

TIEDOTUSSIHTEERI (pauoulu.fi & Facebook)
Jarkko Kolehmainen
jjkole86@hotmail.com
045 760 7624

TASA-ARVOVASTAAVA
Anita Tabell
tabellanita@gmail.com
0500 298 421

Kirsi Hilli
kirsihi@live.com
044 592 7328

Sami Lämsä
sami.lamsa@posti.com
0504096596

Janne Lehtilä
janne.lehtila@posti.com

Anne Takalo
ahtalvitie@msn.com
045 277 6074

Pentti Ylisiurua
pentti.ylisiurua@hotmail.com
040 536 2885

NUORISOVASTAAVA
Heidi Lapinkangas
heidi.lapinkangas@gmail.com
044 524 3648

 

TOIMIKUNNAN VARAJÄSENET:

TALOUDENHOITAJA
Minna Mäkinen

mew_231@hotmail.com
040 846 0273

Pasi Timonen
pasi.timonen@posti.com
050 476 1763

Kirsi Haapio
kirsi.haapio@posti.com
0440 782 777

Tanja Mettovaara
tanja.mettovaara@gmail.com
045 131 4868