Toimikunta

AMMATTIOSASTON KOKOUSTILAT JA POSTIOSOITE
PAU:n Oulun alueen osasto ry 140
Takalaanilantie 2
90600 Oulu

 

 

OSASTON TOIMIKUNNAN TOIMIHENKILÖT:

PUHEENJOHTAJA
Sauli Orava

sauli.orava@posti.com
040 583 8524

VARAPUHEENJOHTAJA

Juha Värttö

juha.vartto@posti.com
040 774 0753


SIHTEERI

Johanna Rajala

jna.rajala@gmail.com

040 5822729

 

TIEDOTUSSIHTEERI

Teijo Hiltunen

0405571185  


TALOUDENHOITAJA

Matti Pietarila

matti.pietarila@suomi24.fi

050 325 7621

 

MUUT TOIMIKUNNAN JÄSENET:

TASA-ARVOVASTAAVA
Anita Tabell

anita.tabell@luukku.com
0500 298 421

 

Kirsi Hilli

kirsihi@live.com

044 592 7328

 

Aarre Pesonen

aarre.pesonen@posti.com

040 578 2617

 

Marja Leena Våg

marjaleena.vag@jippii.fi

040 585 6411

 

Assi Padinki

assi.padinki@gmail.com

040 418 9269

 

Tuija Seppälä

tuija.seppala@posti.com

050 358 8609

 

TOIMIKUNNAN VARAJÄSENET:

 

Juha Veteläinen

juha.vetelainen@pp1.inet.fi

040 507 9304

 

Heikki Kynnös
heikki.kynnos@luukku.com
040 503 5946
 

NUORISOVASTAAVA 

Heidi Lapinkangas 

heidi.lapinkangas@gmail.com 

0445243648

 

Matti Jaako

040 8287902

 

OSASTON TOIMIKUNNAN APUNA TOIMIVAT:

 

LOMAPAIKKOJEN ISÄNTÄ

Juha Henriksson

juha.henriksson64@gmail.com

040 305 0584


TYÖHUONEKUNTA MYYMÄLÄN PUOLELLA:

 

Raija Timperi

raija.timperi@dnainternet.net

040 5460143

 

Tuija Seppälä

tuija.seppala@posti.com

050 358 8609